MOZAIKA 30 - Poradna rané péče MATANA

“Náš život od chvíle, kdy jsme začali spolupracovat s ranou péčí se změnil diametrálně.”

MOZAIKA Slezské diakonie přináší příběh rodiny, která našla naději, podporu, informace a vizi pro svou další cestu ve spolupráci se službou poradny rané péče.

Posláním Poradny rané péče MATANA je provázet rodinu prvními roky života dítěte s odlišnostmi ve vývoji. Podporovat všechny její členy v hledání cesty k rozvoji dítěte a využívání příležitostí běžného života. Služba rané péče je terénní a probíhá převážně v domácím prostředí rodiny.

V tomto díle MOZAIKY sdílíme společné chvíle naší poradkyně rané péče paní Zuzany a maminky paní Petry.

Chcete vědět více? Poslechněte si podcast MOZAIKY.

Na otázky bude odpovídat naše kolegyně, paní Bc. Zuzana Kovaříková, poradkyně rané péče ve středisku MATANA. Jaká je její náplň práce? S čím může poradna rané péče pomoci? Tyto a další odpovědi najdete v rozhovoru.

Fotografie z natáčení tohoto dílu